Jesteś właścicielem w niewielkiej firmie. Pragniesz zorganizować udaną imprezę integracyjną, która faktycznie osiągnie taki właściwy efekt to znaczy rzeczywiście zintegruje Twoją załogę? Ostatnio jest to bardzo modne. Podejście samych pracowników do tego typu rozrywek jest rożne. Niektórzy z utęsknieniem czekają na takie atrakcje dla innych jest to niestety przykry obowiązek.

Istnieje wiele rozwiązań – które najlepsze?

Jest wiele rozwiązań – jedną z opcji są wyjazdy firmowe za granicę. Mają jednak swoje wady – wysokie koszty w połączeniu ze źle zorganizowanym programem mogą zadecydować o tym że taki wyjazd okaże się nieefektywny i nie spełni pokładanych w nim nadziei. Są też o wiele tańsze możliwości – ostatnio bardzo polarne jest odwiedzanie zamkniętych pomieszczeń z zagadkami, które trzeba rozwiązać by się z nich wydostać. Escaperoom jest rozrywką dla pracowników, która rzeczywiście potrafi zintegrować załogą i skłonić do efektywnego współdziałania. Internetowy przewodnik po Warszawie pozwoli Wam odnaleźć oferty wielu gier escape room.

Dlaczego wyjazdy firmowe integrują pracowników?

Odpowiedź jest prosta. Pracownicy podczas wspólnego wyjazdu mogą wymyślać różne zabawy zespołowe, która ich zintegrują. Tak radośnie spędzony czas pozytywnie wpłynie na atmosferę w pracy. Pracownicy zapomną o sporach, jakie dotąd były między nimi. To ważne z punktu widzenia współpracy między pracownikami. Dobra atmosfera w miejscu pracy świetnie przełoży się na lepszą pracę oraz poprawi znacząco wyniki finansowe firmy. Obok tego argumentu żaden poważny i racjonalny szef firmy nie może przejść obojętnie.

Related Posts

Zabawa i podróż