W dzisiejszych czasach, dużo podróżujemy nie tylko po kraju, ale również odbywamy wycieczki zagraniczne. Jesteśmy spragnieni wrażeń związanych ze zwiedzaniem danego miasta i kraju, a gdy jedziemy na wyjazdy firmowe za granicę, oprócz odbycia spotkań biznesowych, wolny czas poświęcamy na odwiedzanie restauracji, zwiedzanie atrakcji, czy też wszelkiego rodzaju gry.

Aktywne spędzanie czasu

Escaperoom jest rozrywką dla pracowników, ponieważ jest formą gry grupowej, polegającej na ucieczce z danego pomieszczenia, możliwej tylko wtedy gdy zdołamy rozwiązać wszystkie zagadki i rebusy. Aktualnie jest to gra spotykana nie tylko za granicą, ale również w Polsce np. w takich dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań i kilku innych. Po przyjeździe do polskiej metropolii poprośmy o organizację fajnej wycieczki szkolnej i po załatwieniu wszystkich ważnych spraw, korzystajmy z jej uroków i atrakcji. Zabierzmy kolegów i partnerów biznesowych, na ciekawą wyżej opisywaną zabawę, dzięki czemu spędzimy miło wieczór, który jeszcze przez długi okres czasu będziemy dobrze wspominać.

Integracja?

Zabawa poprzez integrację to najlepszy sposób do zbudowania relacji szkolnych lb w pracy. Nie można tego wykluczać, gdyż jest to podstawowa forma, która pozwoli zbudować silne więzi. Czemu jest to ważne? Bowiem relacje między kolegami z pracy/szkoły, zawsze przekładają się na efektywność pracy w grupie. Trzeba zwracać na to uwagę 😉

Related Posts

Firmy dla pracownków

Udana integracja sukcesem firmowym

Rozrywka dla pracowników